Gorzanów

Forum ogólnotematyczne


#1 2009-12-19 14:11:44

szyderca

Użytkownik

Punktów :   

niepokojace wiesci z silowni :)

witam jako obywatel jestem zobowiazany poimformowac spoleczenstwo o pewnym zajsciu . wczoraj ok godz 17 w gorzanowskiej silowni mialem okazje uswiadzczyc szczura , dosc duzy byle i niestety jest to pewnien problem . ostrzegam wszystkich zeby nie zdziwili sie kiedys gdy tez go ujrza . trzeba cos z tym zrobic .wsyztskich chetnych pomoc badz majcych jakis dobry pomysl co z tym zrobic prosze o wpisywanie swoich opini

Ostatnio edytowany przez szyderca (2009-12-19 14:12:15)

Offline

 

#2 2009-12-20 13:04:32

 Pankracy

Administrator

Punktów :   

Re: niepokojace wiesci z silowni :)

Osobiście uważam,że to nie był zwykły szczur to był Mistrz Splinter, poniżej wyjaśnienie dla mało kumatych:-)

Za wikipedią "Mistrz Splinter – honorowy szczur, sensei żółwi. Po odnalezieniu swych podopiecznych nauczył ich ninjutsu"

Czas pokaże czy i Wojownicze żółwie sie pokażą. Pod dyskusje trzeba także wziąć aspekt eskapad alkoholowych mojego przedmówcy,który jak wiemy za kołnierz nie wylewa:-)

Poniżej dodatkowy opis osób które szyderca może wkrótce zobaczyć,wiadomo idą święta,sylwester a co za tym idzie zwiększa się spożycie alko + omamy.

    * Leonardo „Leo” – szef całej paczki, wywija katanami (mieczami, nie odzieżą) i na razie nic sobie nie obciął, co samo w sobie jest dużym sukcesem, choć podobno raz prawie się wykastrował;
    * Donatello „Don” – używa kija bo, postrach kubków, filiżanek i chińskich waz z epoki Ming. W składzie porcelany groźniejszy od słonia. Podobno inteligentny (ułożył raz puzzle);
    * Raphael „Raph” – używa dwóch przerośniętych widelców zwanych sai(gonki), które świetnie nadają się do skrobania kartofli;
    * Michelangelo „Mikey” (nie mylić z Jacksonem) – posiadacz dwóch nunchaku – szpanersko wyglądających pałek połączonych ze sobą sznurówką. Miłośnik szusowania na deskorolce po kanałach;
    * Splinter (Sprinter) – szczur. Sen-sei (cokolwiek to znaczy) czterech żółwi. Nosi patyk odbijający nawet pociski laserowe (był on podobno prototypem mieczy świetlnych używanych przez Jedi);
    * Usagi – królik-samuraj. Jest słynny ze swoich sandałów którymi zgniata nawet diamenty. Bohater całkiem znośnych komiksów, w których ciacha nosorożce/lisy/inne tałatajstwo. Nosi dla ozdoby miecz.


Także jak kogoś zobaczycie dajcie znać.

Offline

 

#3 2009-12-20 16:12:50

szyderca

Użytkownik

Punktów :   

Re: niepokojace wiesci z silowni :)

wydaje mi sie ze hipoteza o mistrzu Splinterze jest grupo przesadzona poniewaz ten szczur nie posaidal przy sobie zadnego atrybutu kotry zdradzal by ze  jest to mistrz splinetr poza tym z tego co wiem to czlowiek ktory opublikowal ta hipoteze ma dos wybojala fantazje ktora nie raz juz brala gore nad zdrowym rozsadkiem wiec nie polecam sluchac jego dziwnej tresci wywodów )

Offline

 

#4 2009-12-20 20:08:44

PLNY

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: niepokojace wiesci z silowni :)

szyderca napisał:

witam jako obywatel jestem zobowiazany poimformowac spoleczenstwo o pewnym zajsciu . wczoraj ok godz 17 w gorzanowskiej silowni mialem okazje uswiadzczyc szczura , dosc duzy byle i niestety jest to pewnien problem . ostrzegam wszystkich zeby nie zdziwili sie kiedys gdy tez go ujrza . trzeba cos z tym zrobic .wsyztskich chetnych pomoc badz majcych jakis dobry pomysl co z tym zrobic prosze o wpisywanie swoich opini

A może był tam jeszcze Shredder?

Offline

 

#5 2009-12-21 01:26:25

szyderca

Użytkownik

Punktów :   

Re: niepokojace wiesci z silowni :)

tak to zawsze jest w tej naszej wiosce ;d jest problem a wszyscy robia sobie z tego podsmiehujki jezeli chcecie zaparszam w poniedzialek na 18 mozecie sami sprawdzic  i poszukac postaci chyba z waszej ulubionej bajki . a co do alko i omamow to kraza plotki ze moderator niegdy jeszcze nie pisala na tym forum na trzezwo ale ja sie tu akurat go nie czepiam poniewaz ciezko napisac cos na trzezwo skoro caly czas napier##la sie wóde badz w pandzie albo w zaciszu domowego ogniska . wiec musimy zdac sobie z tego sprawe przyzwyczaic sie do tego i zaakceptowac naszego zacnego moderatora takim jaki jest )

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.young.pun.pl www.clan-pgs.pun.pl www.przymierze-rom.pun.pl www.bmw-klub-ostrowiec.pun.pl www.rosyjski.pun.pl