Gorzanów

Forum ogólnotematyczne

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

#1 2009-12-17 15:05:10

 Pankracy

Administrator

Punktów :   

Krótka ankieta na poczatek.

Proszę o szczere odpowiedzi:-)

Offline

 

#2 2009-12-17 17:13:34

doktorek

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Krótka ankieta na poczatek.

He he, dobra sonda na poczatek. Ciekawe czy forum zaistnieje. Ja zaznaczylem opcje pije w domu:-)

Offline

 

#3 2009-12-17 19:57:51

Apollo13

Użytkownik

Punktów :   

Re: Krótka ankieta na poczatek.

Witam co do godzin otwarcia baru Panda jest ok ale dni otwarcia mi nie pasują, a dokładnie chodzi o środę kiedy panda jest zamknięta ponieważ przeze mnie, oraz moich znajomych środa jest uważana za mały piątek dlatego panda powinna być otwarta w środę

Offline

 

#4 2009-12-19 13:54:41

szyderca

Użytkownik

Punktów :   

Re: Krótka ankieta na poczatek.

wedlug mnie godziny otwarcia tego przybutku sa niezle ale jestem za tym zeby wprowadzic zasade aby braman siedzial do ostatniego klienta bo juz pomalu zaczyna mnie irytowac fakt ze mowsze wsyuchiwac kultowego tekstu "prosze konczyc " . mam nadzieje ze znajede poparcie wsrod ludzi na forum i juz nigdy nie ebde musiala slyszec tego zlowrogiego "prosze konczyc"

Offline

 

#5 2009-12-20 19:19:14

Apollo13

Użytkownik

Punktów :   

Re: Krótka ankieta na poczatek.

Szyderca to Ty już chyba dawno nie byłeś w pandzie od jakiegoś czasu już nie ma prosze konczyć

Offline

 

#6 2009-12-21 01:32:37

szyderca

Użytkownik

Punktów :   

Re: Krótka ankieta na poczatek.

dawno nie slyszales tego stwierdzenia poniewaz nie przypominam sobie aby ostatnio udalo ci sie wytrwac w tym lokalu do pozniej godziny w satanie swiadomosci ktory pozwalal by ci zrozumiec co sie do ciebie mowi hehe cos sporo z uzytkownikow tego forum nie lubie wylewac za kolnierz z tego co mi sie wydaje

Offline

 

#7 2009-12-21 21:31:53

Apollo13

Użytkownik

Punktów :   

Re: Krótka ankieta na poczatek.

Szyderca ale z tego co mi wiadomo to Ty jesteś w czołówce tych co nie wylewają za kołnierz

Offline

 

#8 2009-12-21 23:42:41

szyderca

Użytkownik

Punktów :   

Re: Krótka ankieta na poczatek.

mozliwe ale z ostatniego rankingu ogloszonego przez gorzanowskie stwoarzyszenie murkowcow to ty wyprzedzasz mnie o 5 pozycji i ejstes w scislej czolowce a ja niestety wypadlem do drugiej dziesiatki tego zestawienia takze moje gratulacje i szacuneczek ;p

Offline

 

#9 2009-12-23 14:21:54

 Pankracy

Administrator

Punktów :   

Re: Krótka ankieta na poczatek.

szyderca napisał:

mozliwe ale z ostatniego rankingu ogloszonego przez gorzanowskie stwoarzyszenie murkowcow to ty wyprzedzasz mnie o 5 pozycji i ejstes w scislej czolowce a ja niestety wypadlem do drugiej dziesiatki tego zestawienia takze moje gratulacje i szacuneczek ;p

Skąd te kłótnie panowie?
Rozstrzygnijmy to w głosowaniu.Kto waszym zdaniem powinien przejąć schedę po wioskowych oligarchach z murka koło media markt Sqwarek?

Offline

 

#10 2009-12-23 15:14:25

szyderca

Użytkownik

Punktów :   

Re: Krótka ankieta na poczatek.

wedlug mnie jedyna godna osoba jest lokalny wataszka ktory mieszka w tym samym lokalu co obecny suweren wszystkich meneli .ze wzgledow bezpieczenstwa i w trosce o wlasne zycie nie wymienie nazwisk tych dwoch panow

Offline

 

#11 2009-12-23 16:48:06

 Pankracy

Administrator

Punktów :   

Re: Krótka ankieta na poczatek.

szyderca napisał:

wedlug mnie jedyna godna osoba jest lokalny wataszka ktory mieszka w tym samym lokalu co obecny suweren wszystkich meneli .ze wzgledow bezpieczenstwa i w trosce o wlasne zycie nie wymienie nazwisk tych dwoch panow

Niestety nie wiem o kogo chodzi jak wszyscy wiedzą ja osobiście alkoholem i pijakami się brzydzę także nietrafiony komentarz panie szyderco.Na przyszłość radzę zajrzeć na własną klatkę schodową,która no cóż oprócz tego,że podaje moczem i innymi fekaliami wyprowadziła na światło dzienne niezły element.

Offline

 

#12 2009-12-23 17:50:40

szyderca

Użytkownik

Punktów :   

Re: Krótka ankieta na poczatek.

widze ze hipokryzja nie zna granic ..... pankracy gdzie podzial sie ten czlowiek ktory nie wyobrazal sobie dnia na trzezwo pijacy na umur i rozgalszajacy dosc dziwne teorie ... co sie z toba stalo ten alkohol juz cie tak pochlonal ze masz rozdwojenie jazni a ten komentarz najwyrazniej napisalo twoje drugie ja bo ni jak do ciebie nie pasuej w zadnym procecie. moja kaltka schodzowa jest czysciutka dopoki nie zbierze sie tam taki element jak ty i tobie podobni ktorzy zasmeicaja te swietne miejsce swoja obecnoscia jaki i nie swierzym zapachem . nie chce wspominac ze trasa ktora codzienie przemierzasz ze swojego domu do stalego , obowiazkowego celu doecelowego patrz Panda jest zwana szlakiem 100 i jedenego wina ( ale szczerze mowiac to nie tylko twoja zasluga ) .  Prosze nie oszukuj sie co do tego kim naprawde jestes i przy tym nie wprowadzaj w blad opini publicznej poprzez swoje zaklamane komentarze

Offline

 

#13 2009-12-23 17:54:25

PLNY

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Krótka ankieta na poczatek.

Panowie/Panie nie ma sensu się kłócić.Proponuje wyskoczyć do Pandy i zmierzyć się przy barku

Offline

 

#14 2009-12-23 17:56:11

szyderca

Użytkownik

Punktów :   

Re: Krótka ankieta na poczatek.

nie powiem nie glupi pomysl lecz nic tak nie robi ochoty na browara jak cieta wymiana zdan hehe

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.esperanna.pun.pl www.tibia-forums.pun.pl www.wersal.pun.pl www.miejscecandy.pun.pl www.simsowo.pun.pl