Gorzanów

Forum ogólnotematyczne

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2009-12-17 22:58:12

Apollo13

Użytkownik

Punktów :   

Zamek Gorzanów

Jak wiadomo wszystkim mieszkańcą Gorzanowa najmocniejszą, a zarazem jedyną sekcją sportową jest piłka nożna i związany z nią klub sportowy zamek gorzanów, którego celem od klku, a może nawet kilkunastu lat jest awans do A-klasy, a sportowców po karzdym meczu możemy oglądać w barze "Panda" po sprzyciu znacznej ilości alkoholu.

Zapraszam do dyskusji na temat sportu w Gorzanowie, a może ktoś ma pomysł jak poprawić funkcjonowanie tego klub i pomóc w awansie do A klasy :-)

Offline

 

#2 2009-12-19 14:05:22

szyderca

Użytkownik

Punktów :   

Re: Zamek Gorzanów

wniskuje ze skoro spotykszasz sportowcow pijanych w pandzie to tez pewno zachodzisz to tego przybutku rozpusty a wiec powiem ci tylko tyle ze po wygranym meczu kazdemu sie nalezy lyk zimnego piwka a co do awansu do legendarnej A kalsy to drazliwy temat wrod lokalnej spolecznosci i lepiej nie rozprawaic o tym poblicznie bo mozna zostac zlinczowanym przez niektorych wiec ten temat zostawmy

Offline

 

#3 2009-12-20 13:57:59

PLNY

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Zamek Gorzanów

Dlaczego nie ma żadnej wzmianki o siłce?

Offline

 

#4 2009-12-21 21:28:14

Apollo13

Użytkownik

Punktów :   

Re: Zamek Gorzanów

Przepraszam ale to nie jest łyk zimnego piwa tylko wiadro i nie ważne czy po wygranym czy przegranym meczu, a nawet po basenie regenerującym hehe oczywiście, że ja jestem częstym gościem Pandy

Offline

 

#5 2009-12-21 23:47:07

szyderca

Użytkownik

Punktów :   

Re: Zamek Gorzanów

wiedzialem ze poruszysz temat basenu regeneracyjnego ale co inaczej rozluznia zmeczone sezonem miesnie jak wizyta na basenie i zimne piwko nie ma nic lepszego mozna powiedziec lokalna odmiana odnowy biologicznej . aco do tego wiadra piwa to kazdy "regeneruje " sie taka iloscia jaka potzrebuje jeden wypije 2 piwka a innemu potrzeba wspomnianego wczesniej wiadra to kwestia  indywidualna .

Offline

 

#6 2009-12-22 14:51:26

Apollo13

Użytkownik

Punktów :   

Re: Zamek Gorzanów

Piłkarze Zamka Gorzanów to w większości sami pijacy z małymi wyjątkami, a Ty Szyderca to największy z nich.

"Co inaczej rozluźnia zmenczone sezonem mięśnie"  Szyderca chyba chciałeś powiedzieć co lepiej rozluźnia zmęczone sezonem gardło

Offline

 

#7 2009-12-22 19:25:32

szyderca

Użytkownik

Punktów :   

Re: Zamek Gorzanów

wypraszam sobie takie obelgi zarowno zawodnicy jak i ja nie jestesmy alkoholikami .... wydaje mi sie ze twoje liczne i czeste eskapady alkoholowe juz w takim stopniu zaburzyly twoje postrzeganie swiata ze wszystkich mierzysz swoja miara . poza tym trzeba odroznic czlowieka /ludzi ktory pija sobie 3 piwka i spokojnie ida do domu (patrz ja czy inni sportowcy ) od ludzi ktorzy pija na umur przy tym zachowujac sie prostacko (chyba nie musze mowic kogo tu mam na mysli )

Ostatnio edytowany przez szyderca (2009-12-22 19:30:20)

Offline

 

#8 2009-12-22 20:50:24

Apollo13

Użytkownik

Punktów :   

Re: Zamek Gorzanów

No przepraszam ale po 3 piwach nie stoi się ledwo na nogach z oczami jak wampir albo jedyne słowa jakie się wypowiada to wiesz wiesz........ Zresztą poczekajmy do wiosny a moje teorie udowodnie sesjami zdjęciowymi z "Po meczu w Pandzie"  :-)

Offline

 

#9 2009-12-23 17:25:21

lysy87

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Zamek Gorzanów

Apollo13 pytałeś sie człowieka który jako pierwszy wypowiedział te dwa słowa czy możesz je używać?

Offline

 

#10 2009-12-23 17:50:50

PLNY

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: Zamek Gorzanów

lysy87 napisał:

Apollo13 pytałeś sie człowieka który jako pierwszy wypowiedział te dwa słowa czy możesz je używać?

Prawda lysy87 te słowa są zastrzeżonym znakiem towarowym pewnego osobnika K.G.

Offline

 

#11 2009-12-27 16:30:33

Apollo13

Użytkownik

Punktów :   

Re: Zamek Gorzanów

to znaczy oczy jak wapir i stoi ledwo na nogach to zawsze ma szyderca jak on to twierdzi po 3 piwach , a te słowa wiesz wiesz to chybą są tak znane jak prosze kończyc

Offline

 

#12 2009-12-27 21:54:32

szyderca

Użytkownik

Punktów :   

Re: Zamek Gorzanów

prosze cie po co wymyslasz jakies plotki na moj temat ..nigdy nie widziales mnie pijanego,  podpitego tak ale nie pijanego poza tym oczy jak wampir  to twoj znak rozpoznawczy i fakt dzieki ktoremu jestes orginalny poza tym nie wspomne o twoich fanaberiach jakie wyczyniasz po alkoholu , wogole nie trzeba o tym mowic bo wyszyscy wiedza co robisz bo spodkac ciebie pijanego nie ejst trudno wystarczy odwiedzic nasz lokalny bar w dowolnym momenice

Offline

 

#13 2009-12-28 18:53:21

Apollo13

Użytkownik

Punktów :   

Re: Zamek Gorzanów

Hehe podpitego zgłaszcza w pierwszy dzień swiąt jak nawet nie pamiętasz, że byłem w pandzie. Sory może oczy nie jak wampir bardziej na sowe to pasuje

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nasza-wioska-pl.pun.pl www.gazeta-gwiazda.pun.pl www.abbeymount.pun.pl www.plomienzmiennica.pun.pl www.zaginionyturysta.pun.pl