Gorzanów

Forum ogólnotematyczne


#1 2009-12-17 15:49:48

 Pankracy

Administrator

Punktów :   

Nowy sołtys już wkrótce?

Ostatnio w naszej miejscowości aż huczy od informacji na temat odwołania naszego dotychczasowego sołtysa pani Jolanty Terleckiej i wyborze nowego.
Co Wy, mieszkańcy o tym sądzicie,jakie macie odczucia? Czy pani Terlecka spisała się przez ostatnie lata i powinna nadal piastować stanowisko sołtysa? A może macie zupełnie inne stanowisko w tej sprawie i znacie kogoś zupełnie innego kto ten urząd sprawowałby lepiej. Zapraszam do dyskusji.

Offline

 

#2 2009-12-17 22:47:18

Apollo13

Użytkownik

Punktów :   

Re: Nowy sołtys już wkrótce?

Moje zdanie jest takie, że pani Terlecka nie zrobiła nic w Gorzanowie jedynie co to posadziła kilka kwiadków i do tego takich śmierdziuchów, że nie da się koło tego siedzieć i jeśli się nie myle to załorzyła śmieszne cyraneczki gdzie zbierają się stare wyjące K......... no i jeszcze do tego ostatnia sprawa zakupu krzeseł i stołów no już wogule szczyt wszystkiego, a swoją drogą pani Terlecka chyba ma jakieś obciążenie psychiczne z tymi krzesłami i stołami bo zawsze z czym mi się ona kojarzy to krzesła i stoły, kwiatki i cyraneczki. Dodam jeszcze, że mimo tego iż pani Terlecka nie jest dla mnie osobą godną piastowania tego stanowiska to nie widze w Gorzanowie osoby, która nadawała by się na jej następce lub następczynie

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ligaf1mania08.pun.pl www.logizycko.pun.pl www.gsmdevils.pun.pl www.nos-nostale.pun.pl www.redstar.pun.pl